her yaştan herkese eğlence burada

Çocuklar için Eğlence ve Özgürlüğün Adresi

İçimizde eğlenmeyi, oyun oynamayı, özgür olmayı en iyi bilenler çocuklarsa, bir eğlence parkı yaparken onları unutmak imkansız olurdu, onlar olmazsa eğlencenin anlamı kalmazdı. Bu yüzden çocuklarımızın  özgürce koşup eğlenebileceği oyun alanları ile onların hoşça vakit geçirmesini istedik. Ailece eğlenmek için kimsenin bahanesi olmasın istedik. Büyükler plaj voleybolu, paintball, özel piknik alanı, okçuluk aktiviteleri ile eğlenirken çocuklarda eğlence parkında gönüllerince vakit geçirebilir. Mini hayvanat bahçemizde küçük sevimli dostlarımızı tanıyabilir. Kum havuzunda dilediklerince coşabilirler.

Selçuk Extreme Park oyun sahası Konya İstanbul yolu Grand Otel arkasında trafik ve yerleşimden uzak doğal çamlık bir alanda kurulmuştur. Çocuklarımızın doğayla iç içe açık havada güvenli bir ortamda vakit geçirmesi oyun oynamasını aynı zamanda canlıları tanımasısı isteyen herkesi tesisimize bekleriz.

Selçuk Extreme Park çocuk oyun alanı haftanın 7 günü 24 saat tüm oyun ve eğlence meraklılarının, hizmetindedir.

Dolmuş ve tramvayla ulaşım imkanı bulunmakla birlikte gruplar için duraklardan servis hizmetide sunulmaktadır. 

Çocuklar için oyun alanımız doğum günü kutlamaları, özel gün etkinlikleri (diş günü, baby shower) etkinlikleri, okul ve kreşlerin açık hava etkinlikleri, gezileri, aktiviteleri için kiralanabilmektedir. 

Selçuk Extreme Park oyun alanıkapalı oyun parklarından farklı olarak çocukların eski günlerdeki gibi özgürce koşup eglenip, açık havanın keyfini doyasıya güven içinde yaşaması için oluşturuldu. Mini hayvanat bahçesindeki hayvanları görüp tanıyarak onlarla bağ kurma ve bilgi sahibi olmaları amaçlandı.

Her yaştan herkese eğlence sloganıyla hareket eden tesisimiz ailece eğlenmeyi sevenleri de düşündü haftasonu sakin güzel bir piknik alanında büyükler için farklı oyunlar, küçükler için özel alanlarla herkesin hoşça vakit geçirmesini amaçladık. 

Çocuk oyun alanımız kurgulanabilir bir yapıya sahiptir. Özel gün organizasyonlarınız için açık havada çoçuklarınızın ve sizlerin hoşça güven içinde vakit geçireceği bir mekan arıyorsanız bizimle irtibakt kurmayı unutmayın
Image
Konya'da Çocuk Eğlence Merkezi Tam Burada↓

Toplu ulaşım araçları ile ulaşım imkanına sahip. İstanbul Yolu Grand Otel Arkasında bulunan tesisimiz haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizde. Çocuklarınızla veya ailenizce hoşca vakit geçirmek için geç kalmayın.
Image
Minikler Özgürce Oynasın Zıplasın Kum Havuzunda
Şehir hayatının karmaşasında çok kapalı kalmadı mı çocuklarımız? Özgürce ve güven içinde oyun oynayabileceği bir alan olsa ayakları toprağa bassa güzel olmaz mı? İşte en kıymetli varlıklarımızın doyasıya oynaması için  çocuk oyun alanını ve kum havuzunu tasarlardık.
Image
Minik misafirlerimiz olurda sevimli dostlar olmaz mı?
İstedik ki çocuklarımız hoşça güven içinde vakit geçirirken küçük sevimli dostları tanıma ve onlarla vakit geçirme şansı olsun. Bu yüzden tesisimiz içinde köpek, kedi, tavşan, kaz, tavuk, horoz, civciv, vb evcil hayvanlardan oluşan küçük bir hayvanat bahçesi oluşturduk.