her yaştan herkese eğlence burada

Konya'da Off Road Atv Parkuru Heyecanını Buggy ile Yaşa 

OFF ROAD-ATV-BUGGY

Selçuk Extreme Park off road parkuru her yaştaki heyecan tutkunlarının büşük zevk alacağı bir parkur olarak düzenlenmiştir.

Buggy ile off road keyfini yaşama için profesyonel sürücü olmanız gerekmiyor. Çünkü parkur ve aracımız herkesin kullanabilceği şekilde dizayn edildi. Konya'nın ilk ve tek mini off road pistiyle bu benzersiz heyecanı doyasıya yaşayabilrsiniz.

Selçuk Extreme Park oyun sahası Konya İstanbul yolu Grand Otel arkasında trafik ve yerleşimden uzak doğal çamlık bir alanda kurulmuştur. Bu alan içinde özel oluştururular Buggy parkuru ile Off road keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Selçuk Extreme Park Off Road parkuru haftanın 7 günü 24 saat tüm oyun ve heyecan meraklılarının, hizmetindedir.

Dolmuş ve tramvayla ulaşım imkanı bulunmaktadır

Off road araçlarımızı iki kişi veya tek kişi olarak kullanabilir dilerseniz özel gün ve etkinlikleriniz için de kiralama yapabilirsiniz. Buggy off road aracımız atv araçlarına göre daha bayak kapasiteye ve manevra kabileyetine sahip araçlar olduğu için off road heyecanını sonuna kadar soluksuzca yaşayacaksınızdır.

Dilerseniz çocuklarınızla birlikte de kullanabilir. Onlarla eğlenenin keyfini paylaşabilirsiniz.

Image
Aileniz ve Çocuklarınızla da Bu Keyfi Yaşayın
Güvenli sürüş deneyimi ile özel olarak tasarlanan pistimizde dilerse çocuklarda anne ve babaları ile buggy keyfi yaşayabilir. Araçlarımız 2 kişilik olup çocuklar velileri ile birlikte buggy gezintisi yapabilmektedir.
Image
Buggy Off-Road Parkuru ile Heyecanı Yaşa
Özel olarak tasarlanan güvenli off-road parkurumuzda hız heyecan ve adrenalinin keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. 2 kişilik buggy araçlarımızla isterseniz tek başınıza isterseniz arkadaş veya çocuklarınızla farklı bir eğlence deneyimini yaşamaya sizi davet ediyoruz
Konya'da Buggy Off-Road Atv Parkuru Tam Burada↓

Toplu ulaşım araçları ile ulaşım imkanına sahip. İstanbul Yolu Grand Otel Arkasında bulunan tesisimiz haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizde. Çocuklarınızla arkadaşlarınızla veya ailenizce hoşca vakit geçirmek için geç kalmayın.