EĞLENMEK İÇİN varız

Konya'da Eğlenmenin Yeni Adresi

Konya'da doğa ile iç içe olan yerimiz Selçuklu - Grand hotel arkası Selçuklu At Binicilik Tesisi yanıdır.

Cafe, mini hayvanat bahçesi ,çocuk eğlence alanlarımız , aile ve genç kesime hitap etmesiyle beraber piknik yapma alanlarımız voleybol sahası ve mini futbol sahasıda işletmemizin içinde yer almaktadır.

Paintball, yamaç paraşütü, plaj voleybolu, okçuluk, çocuk oyun alanı, kum havuzu, mini hayanat bahçesi, lazer tag, drone eğitim ve özel piknik alanı tesisimizde hizmete sunulmuştur. Çok yakında at biniciliği, atv off road alanlarında hizmete sunulacaktır.

 

Tesisimizde, açık hava sineması ve kamp çadırı alanlarıda etkinlik ve toplantılar içinhizmet vermektedir.

Paintball arena sahamız toplam 5.200 m2 olmakla beraber 20 kişilik kapasiteye sahiptir. Sahamız tamamen doğal ahşap siperlerle oluşmakla beraber yeşil ve ağaçlıktır. Selçuk Extreme Park tüm yaştan herkesin hoşça vakit geçireceği eğlence ve aktivite alanlarına sahiptir. Tesisimiz haftanın 7 günü 24 saat sizlerin hizmetindedir

 

Özel gün organizasyonları, doğum günü, nişan, kına, evlilik teklifi, yemekli, kahvaltılı toplantılar, eğlence ve aktiviteler, motivasyon günleri için tesisimiz ve alanlarımız kiralanmaktadır. 

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için iletişim numaralarımızı arayabilir yada yerimizi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarımızdan göz atıp takip edebilirsiniz.

Rezervasyon&bilgi:

+90 (541) 844 67 99

+90 (506) 940 01 08