herşe hazır yer mi yok? oda bizden olsun

"Konya'da Eğlence" Burada Yaşanır.
Burada Yapılır.

Selçuk Extreme Park geniş açık hava alanı, ile Konya'da özel gün, organizasyon, kutlama ve arkadaş buluşmaları için yer kiralama hizmeti de sunmaktadır. Açık alanda istediğiniz aktivite için gerek organizasyon firmaları ile gerekse kendi organizasyonlarınızda bahçemizi ve bina kompleksini kiralama yapabilirsiniz. Kına, nişan. doğum günü, süpriz teklifler, partiler, kutlamalar, buluşmalar gibi aileniz, sevdikleriniz veya arkadaşlarınızla birlikte geçireceğiniz zamanlara ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyarız. Kafeterya ve yemek hizmetleride mekan içinde tarafımızdan sunulabilmektedir. Yemekli, kahvaltılı, piknikli, organizasyon ve toplantılar içinde yerimiz müsaittir. 

Image

Selçuk Extreme Park Konya İstanbul yolu Grand Otel arkasında trafik ve yerleşimden uzak doğal çamlık bir alanda kurulmuştur. 2000 m2 bir alanda hazırlanmış özel tesisisimiz özel gün organizasyonu, toplantı kutlama ve buluşmalar için hizmetinde.

Selçuk Extreme Park tesisi haftanın 7 günü 24 saat tüm tük etkinlikleriniz için kiralanabilir

Dolmuş ve tramvayla ulaşım imkanı bulunmakla birlikte gruplar için duraklardan servis hizmetide sunulmaktadır. 

Tesisimiz yemekli, kahvaltılı aktiviteler, özel gün (doğum günü vs) organizasyonlar içinde kiralanabilmektedir.

Okul, dernek, kurumsal firmalar için özel paketler ve organizasyonlar düzenlenmektedir. Hem eğlence aktiviteleri hemde yemekli organizasyonlar için Selçuk Extreme Park tesis olarak hizmetinizdedir. Aileniz ve arkadaşlarınızla huzur içinde zaman geçirmeye sizi de bekler. 

Tesisimiz Konya'da organizasyon ve etkinliklerin tüm ihtiyaçalarını cevap verecek kompleks bir yapıdır. Ekipman, wc, yiyecek içecek hizmeti, otopark alanı, dinlence alanlarıyla her şey sizin için düşünüldü. Doğum günü, nişan, kına, sünnet, arkadaş buluşmaları, yemekli veya kahvaltılı organizasyonlar için geniş açık hava mekanı isteğinize göre düzenleme imkanı sağlamaktadır.

Image
Konya'da Organizasyon Tam Burada↓

Toplu ulaşım araçları ile ulaşım imkanına sahip. İstanbul Yolu Grand Otel Arkasında bulunan tesisimiz haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizde. Özel gün ve organizasyon yer kiralama Konya'da ne zaman isterseniz  burada.
Image
İster gündüz, ister gece ne zaman isterseniz↓

Özel gün organizasyonlarınız için bahçemiz ve tesisimiz haftanın yedi günün günün 24 saati hizmetinizdedir açık havada kır düğünü, nişan, kına, doğum günü kutlama vb etkinlik e buluşmalarınız için buradayızu

Image
En özel anları ölümsüz kılmak için

Romantik bir evlilik teklifi veya süpriz bir kutlama için şömine başında otantik bir ortama ne dersiniz, veya ortamı kaynatacak arkadaş buluşmaları, doğum günü partileri için yer mi lazım. Konya'da aradığın mekan burada. Sen hayal et gerisini merak etme?